PFSA: Sociologija sa sociologijom prava (Novi naziv: Sociologija)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Minerva
Posts: 464
Joined: 08 Jan 2011, 13:06

[quote="zLatkO"]
Kakav je ovaj prof. Ivo Tomic ? Posto nam je sad on u II smjeni...
[/quote]
Profesor Tomic je ziva enciklopedija, prema mom licnom misljenju. Prosle godine nas je bilo 15-20-oro da smo dolazili na predavanja. Vidjet cete sami da je potrebno puno zivaca da bi se on slusao na predavanjima jer prof jako tiho prica i treba se priviknuti na njegov stil pricanja predavanja, tako da na kraju rijetko ide. Za one koji imaju zivce i svidi im se predavanje nek idu, meni se isplatilo jer sam polozila soc (desetka) bez problema samo iz njegovih predavanja. Vecina moje raje nije ni islo i isto su polagali bez problema a da nisu nikad otisli na pred. Ugl, najvaznije je slusati ass, ona sve objasni i krajnje je korektna! Tako da na vjezbe treba  ici!
TarikBekric
Posts: 3
Joined: 27 Sep 2011, 15:58

Ovako ja sam vandredan i zanima me posto kod proff. Saltage tesko 3 sata da mogu pisati, ako idem kod proff. Tomica na predavanja jel onda i na vjezbe iz soc. idem u 2 grupu ?  :)
Mahalusa
Posts: 36
Joined: 23 Sep 2011, 15:45

Sasvim je svejedno u koju ces grupu, samo kada odaberes jednu grupu morat' ces ici tu do kraja tj. ne smijes jedan dan u I grupu a drugi u II .. :)
hordas90
Posts: 93
Joined: 13 Dec 2009, 10:52

Saltaga mi predaje,pa ako moze skipta iz koje se polaze kod njega,odem u kopirnicu kaze ona da ima jedno 4 skripte i neznam koju da kupim,pa ako je neko zeljan pomoci,da napise koja skirpta,znaci saltaga mi predaje ne tomic :D Unaprijed hvala!
Amaroo
Posts: 129
Joined: 27 Oct 2010, 22:31

Eo ti, ja sam po ovoj polago, doduse integralno nisam parcijalno :)...  http://epravo.ba/dokumenti/?did=23
dalila0504
Posts: 46
Joined: 12 Sep 2011, 19:28

Kolike su sanse proci dobro na parcijalama kod Saltage  :uzdise:  Koliko sam cula,jako je tesko :/
Torin
Posts: 98
Joined: 25 Oct 2009, 17:19

Parcijale mislim da pregleda assistentica tako da Saltaga nema dodira sa parcijalama, on  ispituje usmeno integralni ispit, tako da gledaj da polozis parcijalno ako zelis da ga izbjegnes na usmenom.
Pikica
Posts: 19
Joined: 20 Jan 2011, 16:34

Jeli danas slucajno pominjala kada je prva parcijala ??
Chola
Posts: 598
Joined: 21 Aug 2011, 02:30

I parcijala 21.11.2011. godine, to pada u ponedjeljak.
Potrebno osvojiti min. 20 bodova (max.40), sto je i uslov za prijavu eseja.
Suncokret.
Posts: 35
Joined: 23 Jun 2011, 15:10

Sta se uci za prvu parcijalu kod prof Saltage?  (H)
Post Reply

Return to “I godina”