PFSA: Uvod u nauku o državi i pravu

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

ljudi,

u utorak smo ga 2 puta pitali da li treba uciti podzakonske akte i ostalo i rekao je ne...tak da:::)
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

[quote="selmicaaa"]
ljudi,

u utorak smo ga 2 puta pitali da li treba uciti podzakonske akte i ostalo i rekao je ne...tak da:::)
[/quote]
Koja si ti grupa????? Ja sam cetvrta...i licno sam ga pitala...rekao je da se uci do 55. strane, da ne preskacemo uvod i da tamo iz drugog dijela ucimo zakon, podzakonske akte i ustav!!!! :D :D :D

[quote="Amcho"]
Zakone i podzakonske akte treba uciti (nalaze se u Viskovicevoj knjizi II dio kod prava :) )

Ustav ne treba,samo da znate definiciju sta je ustav :D

A za ovo jesmo ucili ili ne,ucite do 55 strane jer nam mogu opaliti pitanja i o III i IV drzavnoj djelatnosti,pa vi kukajte jeste radili ili ne :D

Pitanja iz III bloka obuhvataju gradivo koje ce biti na testu tako da ucite i III dio,jer nam sve moze doci ;)


[/quote]

Kolega...sčazem se u potpunosti!!! :f045:
Last edited by Jenny1406 on 22 Nov 2009, 21:42, edited 1 time in total.
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

[quote="Jenny1406"]
[quote="selmicaaa"]
ljudi,

u utorak smo ga 2 puta pitali da li treba uciti podzakonske akte i ostalo i rekao je ne...tak da:::)
[/quote]
Koja si ti grupa????? Ja sam cetvrta...i licno sam ga pitala...rekao je da se uci do 55. strane, da ne preskacemo uvod i da tamo iz drugog dijela ucimo zakon, podzakonske akte i ustav!!!! :D :D :D

[quote="Amcho"]
Zakone i podzakonske akte treba uciti (nalaze se u Viskovicevoj knjizi II dio kod prava :) )

Ustav ne treba,samo da znate definiciju sta je ustav :D

A za ovo jesmo ucili ili ne,ucite do 55 strane jer nam mogu opaliti pitanja i o III i IV drzavnoj djelatnosti,pa vi kukajte jeste radili ili ne :D

Pitanja iz III bloka obuhvataju gradivo koje ce biti na testu tako da ucite i III dio,jer nam sve moze doci ;)


[/quote]

Kolega...sčazem se u potpunosti!!! :f045:
[/quote]
III grupa...imali smo taman kao neki vid prezentacije iz ustava,odnosno sta koja grana vlasti radi u BiH.Nakon toga je on uzeo da postavlja pitanja,a mi smo ko lafo odgovarali.i prvo pita jedna cura da li ce biti kaze on ne.eh posto mi nismo bili sigurni da li je to istina mi njega opet pitamo i on uzme mikrofon i kaze ne...ali posto kod njega nikad nish ne znas,bolje je uzet pa prelistat to onako cisto da ako dodje da znas o cemu je rijec...ja barem tako radim :d055:
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Ma hajd :), ucit cu i to, mada sumnjam da cu sve stici, jer sutra nemam vremena puna al trudit cu se :). I sretno svima (:
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

@jenny_2708
Na linku imaš objašnjenje o pristupu skriptarnici. Posljednji put te upozoravam da ne spamaš. Obrisala sam već tri bezvezna posta. Napiši pet smislenih postova, ili nemoj pisati ništa. Nemoj me tjerati da ti zabranim pristup forumu.

http://epravo.ba/index.php?action=skriptarnica
Simet
Posts: 57
Joined: 10 Oct 2009, 19:21

Evo sad par pravo konkretnih studentskih pitanja :f010:

Moze li se prepisivati kod Damira Banovica  :f040:

Test ce biti na zaokruzivanje i dopuni, tako je barem rekao, sad ne kontam kako ce to izgledati. pa ako je neko radio po ovom principu, odnosno ako je neko radio kod njega neka malo objasni kakav je kao covjek kad daje testove xD

I esejska pitanja, znam da u skriptarnici imaju onih par esejskih pitanja, mada me zanima da li se drze tih pitanja ili ce najvjerovatnije izmijeniti.

(sad ako se neko nadje pametan i kaze mi da je to odgovorio na nekoj stranici, onda neka on predje sve stranice i neka vidi koliko je tema postala debilna i konfuzna jer svako nesto lupeta. I molim da ako neko zna, odgovore na moja pitanje neka da odgovor, ako ne , PRODUZI DALJE  :cupo: )
Anida Kadric
Posts: 20
Joined: 23 Nov 2009, 15:33

Moze li se uciti iz Periceve knjige? :)
Lil_star_lela
Posts: 74
Joined: 16 Nov 2009, 22:51

[quote="Anida Kadric"]
Moze li se uciti iz Periceve knjige? :)

[/quote]
Moze se uciti iz Periceve knjige ...meni je isto tako receno pa sam ucila iz njegove ...ako te znima do koje strane onda je to do 74 str  :)
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Evo, sto se tice III bloka pitanja....odgovor na mail od strane asistenta :

"Postovani kolega,

Na web stranici fakulteta objavljena su pitanja za prvi semestralni test iz "Uvoda u nauku o drzavi i pravu" pod nazivom "Ispitna pitanja za prvu provjeru znanja" sa tri bloka pitanja koja obuhvata prvi test.  "

Sto znaci 100% ce sve bit iz treceg bloka  :mrgreen:
Simet
Posts: 57
Joined: 10 Oct 2009, 19:21

[quote="Judge Man"]
Evo, sto se tice III bloka pitanja....odgovor na mail od strane asistenta :

"Postovani kolega,

Na web stranici fakulteta objavljena su pitanja za prvi semestralni test iz "Uvoda u nauku o drzavi i pravu" pod nazivom "Ispitna pitanja za prvu provjeru znanja" sa tri bloka pitanja koja obuhvata prvi test.   "

Sto znaci 100% ce sve bit iz treceg bloka  :mrgreen:
[/quote]

a kod kojeg si ti asistenta prijatelju
Post Reply

Return to “I godina”