PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
cura
Posts: 31
Joined: 04 May 2010, 15:18

vjerovatno na sali prve godine,nisam sigurna :)
justBiH
Posts: 105
Joined: 02 Sep 2010, 15:35

I šta mislite da li treba upisati ocjenu pozadi indexa ukoliko nije čista treća godina ili
će važiti isti princip kao i do sada tj. kada očistimo onda odemo da nam upiše ocjenu.
sheta
Posts: 18
Joined: 09 Jun 2011, 21:50

jeste li sigurni da je upis sutra u 12h? gdje su izasli rezultati?
lejlaaa
Posts: 181
Joined: 03 Feb 2010, 21:00

da li neko zna hoce li ocjene upisivati na kraj indeksa ko nema cistu,hitno je,javite,hvala!pozz
Naprijed
Posts: 157
Joined: 19 Apr 2010, 19:58

Ne znam da li ce upisivati ili ne, ali znam da ono sto polozis nece propasti. Bar nece narednih godinu dana . Tako da, ako si polozila taj engleski, ne moras da se brines hoce li ti na kraj indeksa upisati ili nece. Cim ocistis nadjes je, nju ili neku drugu prof. i kazes kada si polozila i to je to .
Ako nista, bar engleski ne pravi probleme po tom pitanju .
hani
Posts: 62
Joined: 22 Apr 2010, 12:19

Hvala Salivali,mene si obradovala :)Jošsamo da mi neko kaže gdje je judeks??!!
NINNA
Posts: 31
Joined: 25 Feb 2010, 01:58

Judeks je na zadnjem spratu. Skrenete desno prema kabinetu Ustavnog i prva vrata desno, popenjete se uz one uske stepenice i tu ste...  :) Nadam se da sam vam dobro objasnila  ;)
hani
Posts: 62
Joined: 22 Apr 2010, 12:19

Hvala Ninna :)

Je li prof,jučer upisivala ocjene u indeks studentima koji nisu očistili treću?Jučer mi indeks na studentskoj nije bio gotov,tako da nisam ni išla do prof. pa me zanima upisuje li ocjene u indeks ili na prijavu ili kako?Mogu li naći prof.na nekom od rokova kad podignem indeks?Ima li sličnih slučajeva?
Last edited by hani on 12 Oct 2011, 09:55, edited 1 time in total.
emily
Posts: 228
Joined: 22 Sep 2009, 13:37

Ja sam engleski IV položila prije više od godinu s tim da jos nemam čistu treću, mene zanima šta će biti sa nama i ako neko od studenata zna kako da dođem do profesorice da to provjerim? Zna li neko gdje je kabinet? Hvala  :f035:
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”