PFSA: Sociologija sa sociologijom prava (Novi naziv: Sociologija)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
dalila0504
Posts: 46
Joined: 12 Sep 2011, 19:28

[quote="Layla22"]
Ja mislim da vecina uci po skripti, pa sad na tebi je da biras. Ja sam obje parcijale polozila tako, i obje skripte imas ovdje u skriptarnici. Za prvu parcijalu sam koristila ovu http://epravo.ba/dokumenti/?did=22 a za drugu http://epravo.ba/dokumenti/?did=20
A za tu skriptu sto ti pitas ne znam, neka neko drugi odgovori, iskreno meni je ovo bio predosadan predmet da bih ucila jos odatle :p031: Kako vec rekoh, na tebi je izbor :mig:
[/quote]


:zamisljen: Nesto mi ovdje nije jasno.. Ja imam skriptu , skriptu II i skriptu III. I kako sam uporedjivala sadrzaj onoga sto smo pisali na predavanjima sa sadrzajem u skriptama,vidjela sam da ne radimo po skripti III,vec po ovoj prvoj  :S  Nista mi nije jasno,ako ti kazes da si prvu parcijalu koristila III.  :n055:  :h730jio:
Layla22
Posts: 503
Joined: 11 Oct 2010, 20:43

Ja sam 100% sigurna da sam ucila odatle kao sto sam i rekla. Ali, mozda je bila greska u tome sto nisam navela ko mi je predavao - meni je bio prof. Tomic. Moguce da je kod prof. Saltage tako, pa se radi po toj skripti, jer ja znam da nisam ucila nista uopsteno o sociologiji kao nauci, njenom predmetu i odnosu sa drugim naukama, niti mi je ista od toga bilo na ispitu. Ako malo prelistas temu naci ces pitanja koje prof. Saltaga uglavnom pita na ispitu, samo ne znam da li se usmeni ispit odnosi samo na integralno polaganje, ili i na parcijalna :zamisljen: Uporedi, pa uci odakle ti mislis da treba. Izvinjavam se ako je doslo da zabune :U
Last edited by Layla22 on 09 Oct 2011, 13:48, edited 1 time in total.
dalila0504
Posts: 46
Joined: 12 Sep 2011, 19:28

Ma ,vjerovatno onda ne radimo po istom planu,jer smo mi poceli sa ''predmetom socijologije''  :mrgreen:  hvala u svakom slucaju  :d055:
Layla22
Posts: 503
Joined: 11 Oct 2010, 20:43

Mozda smo i mi to radili iako smo kod Tomica, ja ti ne znam, jer sam vanredni student pa nisam isla na predavanja :p031: Eto, sretno sa ucenjem u svakom slucaju :d055:
Amaroo
Posts: 129
Joined: 27 Oct 2010, 22:31

Kod Saltage za parcijalu ti je najbolje kombinovat samo sto pise Skripta ta sto je najvise puta skidana. Takodjer ti je najbolje da kombinujes nju i knjigu. Razlikuje se kod njih dvojice raspored lekcija :D... Na integralnom ispitu kod Saltage, imas nekih 10-tak pitanja, za parcijale ja mislim da nije isto.
zLatkO
Posts: 221
Joined: 04 Jul 2011, 14:57

Kakav je ovaj prof. Ivo Tomic ? Posto nam je sad on u II smjeni...
Layla22
Posts: 503
Joined: 11 Oct 2010, 20:43

Ma super, samo sto ass. Amila Zdralovic zadaje testove i pregleda ih (a i ona je pravo dobra), on samo upise ocjenu i to je to. Kod njega nema usmenog ispita, tako da fakticki imaces ga samo na predavanjima :mig:
zLatkO
Posts: 221
Joined: 04 Jul 2011, 14:57

Predavanju su zanimljiva ili isto kao kod prof. Saltage ?
dalila0504
Posts: 46
Joined: 12 Sep 2011, 19:28

[quote="Amaroo"]
Kod Saltage za parcijalu ti je najbolje kombinovat samo sto pise Skripta ta sto je najvise puta skidana. Takodjer ti je najbolje da kombinujes nju i knjigu. Razlikuje se kod njih dvojice raspored lekcija :D... Na integralnom ispitu kod Saltage, imas nekih 10-tak pitanja, za parcijale ja mislim da nije isto.
[/quote]


Aha,hvala  :d055:
Dzanaaa
Posts: 371
Joined: 25 Jun 2010, 00:17

Ass.Amila Zdralovic ce vam dati teme koje ce biti na parcijalama vec na prvim casovima vjezbi!
Post Reply

Return to “I godina”