PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Zovem_Se_Crveno
Posts: 123
Joined: 17 Aug 2011, 22:22

[quote="Gabe"]
Podigao sam index u septembru, ne razumijem zašto su vama rekli da dođete tek u novembru (zar nije trebao biti svima gotov u septembru?). Jel' ja trebam nešta upisat u njega (predmete, profesore etc.) pa ga ponovo vratit, ne kontam. :zamisljen:
[/quote]

Blago tebi ja hodam po Sarajevu (a nisam iz Sarajeva) bez zdravstvenog osiguranja. Ko sto bi rekao profesor iz ekonomije NEDO BOG da mi se nesto desi a nemam zdravstvenog  :S A zdravstveno ne mogu dobit bez indeksa  :c053:
dalila0504
Posts: 46
Joined: 12 Sep 2011, 19:28

[quote="Gabe"]
Podigao sam index u septembru, ne razumijem zašto su vama rekli da dođete tek u novembru (zar nije trebao biti svima gotov u septembru?). Jel' ja trebam nešta upisat u njega (predmete, profesore etc.) pa ga ponovo vratit, ne kontam. :zamisljen:
[/quote]                     

:d055:  ???
Almeyda
Posts: 86
Joined: 22 Jun 2011, 10:09

Jeste li vi redovni ili vanredni, reče mi ova jedna kolegica da vanrednima još nisu gotovi kao  :zamisljen:
Sutra ću ja otići pitat da se lično uvjerim  :haha:
Stvarno nema smisla da im treba toliko vremena  :@ Čuj u novembru ccc
Chola
Posts: 598
Joined: 21 Aug 2011, 02:30

Otiđi , nije da te furam al bi bilo dobro da odes  :bravo:
Guzva od 11 pocinje  :@ Ako sta konkretno saznas , podijeli sa ostalima ovdje  :d055:
trnoruzica.6
Posts: 118
Joined: 04 Sep 2011, 14:29

[quote="Almeyda"]
Jeste li vi redovni ili vanredni, reče mi ova jedna kolegica da vanrednima još nisu gotovi kao  :zamisljen:
Sutra ću ja otići pitat da se lično uvjerim  :haha:
Stvarno nema smisla da im treba toliko vremena  :@ Čuj u novembru ccc
[/quote]

ja sam samo redovni i podigla sam 23.9. bio gotov :D
Jena14
Posts: 76
Joined: 06 Jun 2011, 11:42

Hitno je!!!! moram znati da li mi sto obnavljamo imamo ispite iz drugog semestra sad u januaru ili kad vec bude ni to ne znam il cekamo drugi semastar za te predmete..I ako ih imamo u januaru mozemol parcijalno izaci na njih :???Izvinjavam se sto ovdje postavljam pitanje a ne na podforumu "obnova godine" :moli: :nervoza: al tamo niko ne odg vec dugo...
Pravnik1!
Posts: 101
Joined: 02 Oct 2011, 17:49

Ja sam vanredan student i uredno sam dobio Index u septembru.  :D
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@Jena14


Kod obnove sve ispite koji su ti preostali imaš mogućnost u januaru i februaru da polažeš. Znači i one iz prvog i drugog semestra, ne moraš da čekaš ništa. Za parcijale logično možeš izaći samo na predmete iz I semestra, dok ove iz II ne možeš već samo integralno. Ali svakako provjeri za parcijale sa ass. i vidi da li moraš ići na predavanja i/li vježbe kako bi istim mogla pristupiti. :d055:  Sretno
Zovem_Se_Crveno
Posts: 123
Joined: 17 Aug 2011, 22:22

[quote="Pravnik1!"]
Ja sam vanredan student i uredno sam dobio Index u septembru.  :D
[/quote]

Kako si ti svega ti dobio index :S ... Ja sam vanredni student ..i vec sam 3 isla po index i uvijek me vrate kao nije jos gotov :S  :c053: :c053: :c053: :c053:
Layla22
Posts: 503
Joined: 11 Oct 2010, 20:43

[quote="DADO-TZ"]
e a interesuje me posto obnavljam, da li cu moci u januaru polagati sve predmete, i iz I i II sem, jer nije mi puno ostalo?
[/quote]

Moci ces sve polagati u januaru i februaru, s tim da predmete iz prvog semestra mozes izlaziti i parcijalno, samo se raspitaj da li bi morao prisustvovati vjezbama ukoliko bi htio polagati po parcijalama ;)
Last edited by Layla22 on 06 Oct 2011, 11:16, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “I godina”