PFSA: Uvod u građansko pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Endzy_dzy
Posts: 158
Joined: 20 Oct 2009, 17:19

Ako je nekom od pomoci za drugu smjenu od A do Ć je u ponedeljak u sest :)
indira.k
Posts: 2
Joined: 22 Nov 2009, 16:07

i mene zanima gradjansko pravo
ajsa
Posts: 455
Joined: 09 Sep 2009, 16:06

[quote="Daks"]
Meni je jedna kolegica rekla da su slova S I Š skupa u 9:00h valjda onda u utorak :D dan mi nije rekla,ja nisam bio na faksu radi bolesti :o293:
[/quote]

jeste u 9 sati je s i š utorak ,a ostalo stvarno ne znam,i raspored je jos prekuce skinut:(
cisco
Posts: 317
Joined: 04 Sep 2009, 20:18

[quote="Daks"]
ccccc koji kloc...bože sačuvaj čuj odlijepio spisak..pa šta mu je spisak skrivio majko moja :@ :@

Ako neko ima možda spisak ili prepisan ili uslikan neka postavi molim vas...

[/quote]

mozda mu nije odgovoralo vrijeme, "klocu", pa mislio da ce neko postaviti novi raspored sa novim vremenima kad ce neko imat test hahaha xD


S i Š dakle u utorak u 9h, ujutro ....  :cupo:
studentica
Posts: 123
Joined: 01 Jul 2009, 10:41

[quote="Endzy_dzy"]
Ako je nekom od pomoci za drugu smjenu od A do Ć je u ponedeljak u sest :)
[/quote]
eh meni je od pomoci velikeee... ali me jos jedno interesuje.. ja sam slovo Č , ali sam dolazila u prvu smjenu .. trebam li sad  ici u ovu grupu u 6 ili ujutru kad idu ovi iz prve grupe ?? hvalaaa
SanY
Posts: 71
Joined: 30 Sep 2009, 14:32

[quote="studentica"]
[quote="Endzy_dzy"]
Ako je nekom od pomoci za drugu smjenu od A do Ć je u ponedeljak u sest :)
[/quote]
eh meni je od pomoci velikeee... ali me jos jedno interesuje.. ja sam slovo Č , ali sam dolazila u prvu smjenu .. trebam li sad  ici u ovu grupu u 6 ili ujutru kad idu ovi iz prve grupe ?? hvalaaa
[/quote]
Pa ja mislim da se treba drzati abecednog rasporeda. I ja sam prva smjena ali sam H koje je druga tako da...
studentica
Posts: 123
Joined: 01 Jul 2009, 10:41

[quote="SanY"]
[quote="studentica"]
[quote="Endzy_dzy"]
Ako je nekom od pomoci za drugu smjenu od A do Ć je u ponedeljak u sest :)
[/quote]
eh meni je od pomoci velikeee... ali me jos jedno interesuje.. ja sam slovo Č , ali sam dolazila u prvu smjenu .. trebam li sad  ici u ovu grupu u 6 ili ujutru kad idu ovi iz prve grupe ?? hvalaaa
[/quote]
Pa ja mislim da se treba drzati abecednog rasporeda. I ja sam prva smjena ali sam H koje je druga tako da...
[/quote]
ok..hvala punoo
Ricky84
Posts: 14
Joined: 12 Oct 2009, 18:10

Kud se ranije nismo sjetili da pitamo asistenticu...fino mail posaljemo.. :dunno:
:)

nista, kad bude drugi test onda cemo :)
nadinameh
Posts: 5
Joined: 18 Aug 2009, 12:09

[quote="Daks"]
ccccc koji kloc...bože sačuvaj čuj odlijepio spisak..pa šta mu je spisak skrivio majko moja :@ :@

Ako neko ima možda spisak ili prepisan ili uslikan neka postavi molim vas...

[/quote]
prva grupa u devet sati sutra... a druga grupa prve smjene tek u utorak :D, tako ide i za drugu smjenu :)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Nije u 9, nego u 10.
Post Reply

Return to “II godina”