PFSA: Međunarodno privatno pravo

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
crazy
Posts: 396
Joined: 16 Mar 2009, 00:03

pliz javite  jel pomjereno sve i kad al ko fakat sigurno zna ,hvala :)
MiranX
Posts: 66
Joined: 11 Oct 2009, 22:49

Nisam u toku..crazy uputi me hehe:)
stranger
Posts: 109
Joined: 21 Jun 2010, 14:22

hahah bas kolegiijalnost na nivou,svi se plase da im mi slucajno iz prve grupe ne bi ugrozili ispit,svi sute, grozno
selmaaj
Posts: 26
Joined: 10 Nov 2010, 16:55

Ti ljudi koji izlaze 6-og su na spisku i niko mimo njih nece biti ispitan, razlozi za odgodu ispita su mi nepoznati, a licno sam pitala da dodjem 6-og ali ne moze jer kao sto rekoh napravljen je spisak za koji ja i vecina ne znamo, eto to je to
SABINI
Posts: 248
Joined: 22 Jun 2010, 13:00

drage kolege,koliko sam ja upucena taj spisak  za 6-ti oktobar je za one studente koji su pali 27.9 kad je bio ispit za starog sistema i nekoliko bolonjaca koji su zamolili profesora 15 septembra da odgode za 27.9...eh sad-ko je pao 27.9..a ujedno to je bio i prvi termin za tu grupu studenata..prof je dao i dugi rok..a to je 6-ti oktobar ..al samo za studenete koji nisu polozili 27.9 i koji se nalaze na tom spisku.Tako sam ja shvatila :S
mikilica
Posts: 200
Joined: 01 Dec 2010, 17:34

E ja fakat ne znam kakva su ovo pravila; da neko upita profesora kad sam ja bila, 27og(stari sistem) ..ko je pao pitao je za dodatni rok i on kaze svima" ne drzim nikakve vandredne rokove" a nekome vidim pusti kao  " nikakav problem samo dodjite kad vam odgovara"  pa kakvi su to uslovi da bi neko bio ispitan a neko ne :@,,,te stalno se pojavljuju neki misteriozni spiskovi na kojima su odredjena imena i niko osim istih ne moze odgovarati,, te vandredni datumi a informacije oko njih nedaj Boze da se prosire! na kraju sam cula da je svima ispit 6og...ko ce ti znati vise...a svaka cast kolegama koji daju pogresne informacije oko polaganja dodatnih termina iz mpp ,ili iste kriju,,,,pa odjednom jave da su diplomirali :moli :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:  mogli su barem javiti da se potpisemo na spisak :bravo: :bravo:  AFERIM!!!!!
Laki Lu
Posts: 16
Joined: 29 Sep 2011, 12:48

pih, svaka im cast,eeeeeeeee ja cu otici sestog ,ne budel me pitao a nekoga bude napravit cu frku pa nek ne pita onda nikoga kad su takve ulizice,il sve il nikoga :@
mikilica
Posts: 200
Joined: 01 Dec 2010, 17:34

:d055: potpisujem
SABINI
Posts: 248
Joined: 22 Jun 2010, 13:00

radi se o bolonjcima na tom spisku,a ne o starom sistemu koliko sam ja upoznata.Nije to nikakav dodatni rok,nego jednostavno njima je prvi rok bio 27.9..a drugi 6-tog i treceg vanrednog roka nema,niti profesor to praktikuje.Tako da ce po mom misljenju biti uzalud svaka molba.Uostalom za manje od mjesec dana pocinju apsolventski-tako da se ne sekirajte.Uvijek je bilo nepravde na nasem faxu,nemojte da vas to uzrujava :( :( :(
crazy
Posts: 396
Joined: 16 Mar 2009, 00:03

cekajte 27-og je bio ispit starom sistemu kakavoj bolonji ,bilo je par studenata koji su bili bolonjci i koji su polozili al im je on rekao da dodju 29klad im je pravi rok da im upise samo ocjenu , mislim da se sve moze u dogovoru sa profesorom,eh sad to sto on ispituje jednog studenta i po 40 mn. i onda ne stigne sve ispitati i onda napravi neki spisak da ti studenti dodju mislim da je s jedne strane i nepravda jer ti sudenti definitivno imaju vise sanese za pooziti jer imaju vise vremena,naravno ko je nama kriv sto nismo spremili ispit kad je trebalo ima i ta ,al nikad mi nece biti jasno kako neki ljudi mogu da samo  sute misleci da ako kazu neku informaciju da ce njih ostetiti , ja licno nisam spremila za 6 misleci da ima rok i 13 al kako kaze kolegica imamo i apsolvetski pa se vidimo ,sretno svima :)
Post Reply

Return to “IV godina”