PFSA: Krivično procesno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
lily20
Posts: 101
Joined: 26 Sep 2010, 18:12

Trebajul se ucit i cinjenice dakle to je sve negdje do trinaestog dijela ne treba cijela knjiga?
assmiras
Posts: 87
Joined: 04 Jul 2011, 15:11

Pozdrav,

imam problem, danas upis ocjena a moj index na studentskoj zbog upisa. Sta da radim?  Kako da upisem ocjenu. Na studentskoj se niko ne javlja....

I mozete li mi reci gdje je profesoricin  kabinet, da ne trazim, zaboravila sam :(...
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

Odmah pored kabineta profesora Duvnjaka. To sigurno znas gdje je! :D
Ostaje ti jedino da cekas slijedeci rok (tj januar) ili se malo raspitaj po fakultetu kakp to ide. Mozes poslati mail profesorici za tu informaciju, sto posto ce ti odgovoriti.
majdychuy
Posts: 76
Joined: 01 Apr 2010, 15:20

[quote="lily20"]
Trebajul se ucit i cinjenice dakle to je sve negdje do trinaestog dijela ne treba cijela knjiga?
[/quote]..ne, cinjenice ti spadaju u kpp2 :))
assmiras
Posts: 87
Joined: 04 Jul 2011, 15:11

Odmah pored kabineta profesora Duvnjaka. To sigurno znas gdje je! 
Ostaje ti jedino da cekas slijedeci rok (tj januar) ili se malo raspitaj po fakultetu kakp to ide. Mozes poslati mail profesorici za tu informaciju, sto posto ce ti odgovoriti.

Hvala ....
Last edited by assmiras on 03 Oct 2011, 12:58, edited 1 time in total.
emina h
Posts: 389
Joined: 02 Nov 2010, 21:04

[quote="ajsa"]
Da li je neko od vas bio na razgovoru kod ass.posto vjerovatno nisam polozila,pozvala me na ragovorm,pa me zanima kako to kod nje izgleda,hvala???
[/quote]

Vjerovatno ti je malo falilo da položiš, pa hoće da te malo propita usmeno, ja bih to da sam na tvom mjestu fino ponovila pred taj razgovor ( a ponovi i ono što ti je bilo na ispitu) :)
Meliq
Posts: 15
Joined: 20 Apr 2010, 22:18

Ljudi tek sam sad vidio rezultate iz KPP2 i pise da sam trebao doci na razgovor, koji je bio u 2 sata danas :S. Sta mislite hoce li me pustiti sutra ili u petak i ima li iko ko je danas bio na tom razgovoru ili ko je u slicnoj situaciji?
pravosudje
Posts: 22
Joined: 10 Sep 2010, 11:25

isti slučal k'o moj. tek vidjela! šta ćemo!?
Meliq
Posts: 15
Joined: 20 Apr 2010, 22:18

Pa po mom misljenju je najbolje da odemo u petak kad je profesorica sigurno tu... Taman cemo imati vremena da fino ponovimo :D
Naprijed
Posts: 157
Joined: 19 Apr 2010, 19:58

samo ne zurite, ne morate bas ovaj petak :) , ona je svake sedmice tu ;) .
Post Reply

Return to “III godina”