PFSA: Ekonomske osnove države i prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
frckava
Posts: 23
Joined: 06 Nov 2009, 14:56

kada je u januaru ispit iz ekonomije ?? :)
zelenooka
Posts: 141
Joined: 27 Jul 2009, 15:40

[quote="sele_unlikeable"]
Imam 20 bodova iz ekonomije, i trebam da radim esej.   :h035: Asistentica je rekla da mi sami biramo temu za esej.  :dunno: Ne znam koju temu da uzmem, da li neko ima prijedlog? Jer ne znam da li mogu da nadjem potrebnu literaturu...  :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:  Molim pomoc...  :moli: :moli:

P.S. Treba mi i e-mail ove asistentice...  :moli:
[/quote]

Zavisi sta te zanima, npr meni je zanimljiva tema Bankarski poslovi uzmes npr aktivne, a mozes i o svakim po malo... Ja cu uzeti troskove... Literaturu, najlakse ti je ako imas koga na ekonomiji, posebno na prvoj godini, npr. u knjizi Mire Sunjic Beus mislim da se zove Ekonomika preduzeca imas dosta finih tema koje mozes uzeti, a i google ti moze dosta pomoci...
Mail od asistentice je : a.nikolajev@pfsa.unsa.ba
tako idu i svi ostali mailovi prof. i ass znaci prvo slovo imena pa tacka pa prezime pa ovo @pfsa.unsa.ba
sele_unlikeable
Posts: 113
Joined: 29 Sep 2009, 10:01

Baš ti hvala puno  :d055: I ti si 1. godina??? Ja sam poslala ass. e-mail, prijavu za esej, NOVAC? I pitala je da li je to preopsirno ili da uzmem neku manju cjelinu.. Cekam da mi odgovori ..  :h035: :h035: hehe
Last edited by sele_unlikeable on 06 Feb 2011, 02:21, edited 1 time in total.
zelenooka
Posts: 141
Joined: 27 Jul 2009, 15:40

jESAM prva godina, i ja sam joj sinoc poslala mail s temom... cekam da odg, novac ti je fina tema, ako ti je preopsirna uzmi onda Centralnu banku BiH, na njihovoj stranici mozes naci sve sto ti treba, a i dotaci ces se novca, ako vec to zelis ;)
Last edited by zelenooka on 06 Feb 2011, 02:22, edited 1 time in total.
blabl
Posts: 2
Joined: 28 Oct 2009, 21:23

tezak predmet :biggrinlove:
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

Odvratan predmet!!! :e006: :e006:
Da li neko ima iskustva sa integralnim testom iz ekonomije???
Je li tezak? Kako to ide?  :confused2:
sele_unlikeable
Posts: 113
Joined: 29 Sep 2009, 10:01

[quote="zelenooka"]
[quote="sele_unlikeable"]
[quote="zelenooka"]
[quote="sele_unlikeable"]
Imam 20 bodova iz ekonomije, i trebam da radim esej.   :h035: Asistentica je rekla da mi sami biramo temu za esej.  :dunno: Ne znam koju temu da uzmem, da li neko ima prijedlog? Jer ne znam da li mogu da nadjem potrebnu literaturu...  :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:  Molim pomoc...  :moli: :moli:

P.S. Treba mi i e-mail ove asistentice...  :moli:
[/quote]

Zavisi sta te zanima, npr meni je zanimljiva tema Bankarski poslovi uzmes npr aktivne, a mozes i o svakim po malo... Ja cu uzeti troskove... Literaturu, najlakse ti je ako imas koga na ekonomiji, posebno na prvoj godini, npr. u knjizi Mire Sunjic Beus mislim da se zove Ekonomika preduzeca imas dosta finih tema koje mozes uzeti, a i google ti moze dosta pomoci...
Mail od asistentice je : a.nikolajev@pfsa.unsa.ba
tako idu i svi ostali mailovi prof. i ass znaci prvo slovo imena pa tacka pa prezime pa ovo @pfsa.unsa.ba
[/quote]

Baš ti hvala puno  :d055: I ti si 1. godina??? Ja sam poslala ass. e-mail, prijavu za esej, NOVAC? I pitala je da li je to preopsirno ili da uzmem neku manju cjelinu.. Cekam da mi odgovori ..  :h035: :h035: hehe
[/quote]

jESAM prva godina, i ja sam joj sinoc poslala mail s temom... cekam da odg, novac ti je fina tema, ako ti je preopsirna uzmi onda Centralnu banku BiH, na njihovoj stranici mozes naci sve sto ti treba, a i dotaci ces se novca, ako vec to zelis ;)
[/quote]

Nije ni meni još odgovorila  :h035: :h035: :h035: :h035: :h035: :h035: Sigurno ne radi vikendom, hahahaha  :woohoo: :woohoo:
ida_Na
Posts: 24
Joined: 06 Oct 2009, 21:02

I ja sam sad htjela da pitam da li radi vikendom jer meni ne odgovara :)
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

da li neko za kad se druga parcijala polaze iz ekonom
Last edited by codecivil on 06 Feb 2011, 02:37, edited 1 time in total.
sele_unlikeable
Posts: 113
Joined: 29 Sep 2009, 10:01

Nama je ass. govorila, možda kraj decembra ( što neće sigurno ) ili ćemo na drugu parcijalu kod profesora na usmeni, u svakom slučaju druga parcijala je u januaru nekada...
Last edited by sele_unlikeable on 06 Feb 2011, 02:37, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “I godina”