PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
BeLLma
Posts: 126
Joined: 06 Jul 2009, 23:54

A do kada je upis? Moze se upisati garant citav oktobar? Samo nek pare legnu, kad-tad.... :P
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Nemojte sada ni otezati sa upisom i čekati novembar. Čim završite sa ispitima predajte za upis. :)
Tigrich
Posts: 30
Joined: 21 Nov 2010, 12:49

ammmmm...hvala vam punooooo... :D
_aaylaa_
Posts: 116
Joined: 12 Dec 2010, 19:37

zna li neko,ovo sto su nam odobrili jucer da nakon saopstenja ocjene imamo 24 sata da prijavimo da nam se ispit ponovi pred komisijom .. da li je vec stupilo na snagu ili??
Layla22
Posts: 503
Joined: 11 Oct 2010, 20:43

_aaylaa_ ta mogucnost je postojala i od prije, jer tako stoji u zakonu. Fino pise, da se studentu omogucuje da u roku 24h od objavljenih rezultata napise zahtjev za polaganje ispita pred komisijom, ukoliko nije zadovoljan ocjenom, tj. smatra da je ostecen. Time se ujedno trazi i izuzece predmetnog nastavnika, dakle taj prof. ti nece biti medju clanovima komisije.
Last edited by Layla22 on 29 Sep 2011, 22:37, edited 1 time in total.
Muh4
Posts: 211
Joined: 29 Sep 2011, 22:11

Pozdrav.

Imam mozda i glup pitanje vezano za prvu godinu.
Nisam bio u Sarajevu duze vrijeme odmah nakon sto sam predao popunjen index sam otisao u gradove regijona.

Sada ne znam sta mi je raditi, vandredan sam se upisao jer imam neko manje zaposlenje pa ne bih htio da propadne ali me zanima kada pocinu predavanja za vandredne (da li su takodjer u ponedaljak 03.10. tekuce godine) i kada je koji predmet ima li negdje na forumu raspored? I moram li se upisati ili nesto slicno prije predavanja da odem sutra u fakultet ako moram.

Jos jednom kazem zao mi je stvarno nisam upucen, vidio sam da ste imali i sastanak brucosa na koji jednostavno nisam mogao prisustvovati za sto mi je neopisivo zao. Posebno zbog brosura koji bi meni sigurno pomogle jer sa pomalo izgubljem i trenutno tesko stizem neke stvari ali samo treba da krene pa cu ja to sve 'pohvatati'.
Nadam se da se niste vec umoriti odgvoratati na ovakava pitanja. :)

PS: ako ima negdje tema koja govori o ovome molim vas da me uputite na istu. Hvala!
Nina_M
Posts: 411
Joined: 23 May 2009, 12:20

Predavanja pocinju svima 3.10. Vanredni studenti nisu obavezni ici na predavanja, a ti ako zelis ici mozes. Ne trebas se upisivati prije predavanja, medjutim koliko se ja sjecam neki su profesori i asistenti zapisivali vanredne studente koji su bili redovni na vjezbama i predavanjima.
A raspored imas na stranici fakuteta: http://www.pfsa.unsa.ba/Studentskaslu%C ... fault.aspx
Nista se ne brini, uhodat ces se ;) a sve sto te zanima, samo pitaj :)
Muh4
Posts: 211
Joined: 29 Sep 2011, 22:11

[quote="Nina_M"]
Predavanja pocinju svima 3.10. Vanredni studenti nisu obavezni ici na predavanja, a ti ako zelis ici mozes. Ne trebas se upisivati prije predavanja, medjutim koliko se ja sjecam neki su profesori i asistenti zapisivali vanredne studente koji su bili redovni na vjezbama i predavanjima.
A raspored imas na stranici fakuteta: http://www.pfsa.unsa.ba/Studentskaslu%C ... fault.aspx
Nista se ne brini, uhodat ces se ;) a sve sto te zanima, samo pitaj :)
[/quote]

Da vidio sam to, ali pomislio sam da imaju neka 'posebna' predavanja za vandredne stundente ali moze i to doci cu mada mi cijeli dan prodje u tim predavanjima ali sta cu kad moram. Hvala puno i drago mi je da ima ovakav forum da pomogne nama pomalo izgubljenim brucosima prava :)
Inna Red R
Posts: 158
Joined: 06 Sep 2010, 17:01

[quote="Muh4"]
Da vidio sam to, ali pomislio sam da imaju neka 'posebna' predavanja za vandredne stundente ali moze i to doci cu mada mi cijeli dan prodje u tim predavanjima ali sta cu kad moram. Hvala puno i drago mi je da ima ovakav forum da pomogne nama pomalo izgubljenim brucosima prava :)
[/quote]   

...nema potrebe da provodis cijeli dan na predavanjima..Ja sam ocistila godinu u maju,a isla sam samo na vjezbe! ;)
elmic
Posts: 42
Joined: 04 Oct 2010, 20:40

Znaci produzen je rok za upis do kada ?
Post Reply

Return to “I godina”