PFSA: Komparativna pravna historija

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
barbarosa
Posts: 87
Joined: 11 Jun 2009, 11:51

imal' smisla ići na uvid il ce me isfurat momacki
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

[quote="barbarosa"]
imal' smisla ići na uvid il ce me isfurat momacki
[/quote]

na uvid uvijek ima smisla otici, ako profesor daje uvid. stoga ako vjerujes da ima razloga idi, ako te i isfura, a boze moj, nece biti jedini imas jos tri godine da te neko isfurava bilo ass bilo prof  ;)
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

POSTOVI UVREDLJIVOG SADRZAJA SU UKLONJENI SA FORUMA. U BUDUCE, TAKVO PONASANJE CE BITI KAZNJAVANO STROZIJE! OVAJ FORUM NIJE NAMJENJEN ZA PREPIRKE I VRIJEDJANJA POJEDINACA, stoga POSTUJTE TO! Hvala!
:d055:
Last edited by Legally Blonde on 01 Jul 2009, 09:43, edited 1 time in total.
idien
Posts: 9
Joined: 28 Jun 2009, 12:29

a kako se to onaski kaze :DD kakav je profa il ass kad ti fale 2 boda za ocjenu vise?  :U a .. imala sam na semestralnom 15b koji se ne pikaju!  :@
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

[quote="idien"]
a kako se to onaski kaze :DD kakav je profa il ass kad ti fale 2 boda za ocjenu vise?  :U a .. imala sam na semestralnom 15b koji se ne pikaju!  :@
[/quote]

Nisam imala iskustva sa tim, ali ako odes na uvid i pogledas rad mozda nadjes neku zamjerku na njihovo bodovanje, nesto sto im je mozda promaknulo...ili kao druga varijanta ako je sve uredu sa sabiranjem bodova, zamolis da jos jednom procitaju rad i vide mogu li ti na neko pitanje dati 2 boda vise nego sto su oni procijenili, jer ti toliko fali. U svakom slucaju nemas sta izgubiti ako odes na uvid i pokusas nakuckati vecu ocjenu.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Uvid ti je kao kad naši fudbalski timovi igraju u Evropi.

''Idemo rasterećeni, pa šta bude. Nemamo šta izgubiti. Možda nam se i posreći.''
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="idien"]
[quote="TinkerBeLL"]
[quote="idien"]
a kako se to onaski kaze :DD kakav je profa il ass kad ti fale 2 boda za ocjenu vise?  :U a .. imala sam na semestralnom 15b koji se ne pikaju!  :@
[/quote]

Nisam imala iskustva sa tim, ali ako odes na uvid i pogledas rad mozda nadjes neku zamjerku na njihovo bodovanje, nesto sto im je mozda promaknulo...ili kao druga varijanta ako je sve uredu sa sabiranjem bodova, zamolis da jos jednom procitaju rad i vide mogu li ti na neko pitanje dati 2 boda vise nego sto su oni procijenili, jer ti toliko fali. U svakom slucaju nemas sta izgubiti ako odes na uvid i pokusas nakuckati vecu ocjenu.
[/quote] zahvaljujem:) cesto me jedna stvar zanima. svi ovi ljudi s foruma svakodnevno prolaze na faksu jedni pokraj drugih, ne prepoznajuci se. ja bih voljela da znam ko ste :D
[/quote]

Ko te konkretno zanima? :p031: TinkerBeLL?  :p031:
Eternal
Posts: 55
Joined: 02 May 2009, 11:04

[quote="idien"]
cesto me jedna stvar zanima. svi ovi ljudi s foruma svakodnevno prolaze na faksu jedni pokraj drugih, ne prepoznajuci se. ja bih voljela da znam ko ste :D
[/quote]
Pitaj konkretno pa će ti se reći...
Nessa
Posts: 432
Joined: 27 May 2009, 11:00

[quote="Eternal"]
[quote="idien"]
cesto me jedna stvar zanima. svi ovi ljudi s foruma svakodnevno prolaze na faksu jedni pokraj drugih, ne prepoznajuci se. ja bih voljela da znam ko ste :D
[/quote]
Pitaj konkretno pa će ti se reći...
[/quote]

hahaha mislim da vecinu zanima ko si ti xD
Eternal
Posts: 55
Joined: 02 May 2009, 11:04

[quote="Nessa"]
hahaha mislim da vecinu zanima ko si ti xD
[/quote]
Pa zar sam toliko zanimljiv? (H)
Ah,znam, gdje god da dođem izazivam veliko zanimanje i kontroverze.
Post Reply

Return to “I godina”