PFSA: Bračno Pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
lujka
Posts: 30
Joined: 29 Jun 2009, 17:14

ajmo neki logican slijed..
III grupa u 11, IV u 12..
Endzy_dzy
Posts: 158
Joined: 20 Oct 2009, 17:19

Ma rekla je da trudnoca ne moze tako da......
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Endzy_dzy"]
Ma rekla je da trudnoca ne moze tako da......
[/quote]

Upravu si, rekla je da nije trudnoca !! Ja je pitao, da nije mozda za papire :D (Nisam dobio odg. :P )
amila
Posts: 167
Joined: 02 Jun 2009, 13:01

iiii ljudi kako prodje test?ja nisam nezadovoljna al me prepada priča starijih studenata o kriterijumima koje ass. postavlja.Prakticno,izgleda nemoguće položit i ako solidno uradis. :O
tango
Posts: 2
Joined: 20 Nov 2009, 16:00

Kako prodje test:)?
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

ma nije tesko bilo ali mislim da je malo vremena da se dobro uradi test sa 16 pitanja vecinu esejskih, obrati paznja na sitnice :S :S bas malo. kad su rezz sta je rekla ?

pa ko pregleda testove, ass il prof xD ?
amila
Posts: 167
Joined: 02 Jun 2009, 13:01

[quote="delirium_tremens"]
ma nije tesko bilo ali mislim da je malo vremena da se dobro uradi test sa 16 pitanja vecinu esejskih, obrati paznja na sitnice :S :S bas malo. kad su rezz sta je rekla ?

pa ko pregleda testove, ass il prof xD ?
[/quote]
hmm u pravu si.Ma neznam neko kaže da pregleda prof. a neko ass. ali kazu da se nezna koja je komplikovanija.Ma plaši me ta priča da se znalo dešavat da raja u najmanju ruku solidno uradi i na kraju .. :o293:.Ali hajde iskreno se nadam da ce bit uredu  :)
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

haha, bas :D ali eto ass se cini nekako boljom ( ? ) rekla je da nece ici u detalje e sad.. :/
ma ja cu svakako ovo past i ako prodjem dobit cu 6, nisam stigla uraditi punomoc. zadatak zeznula nisam dobro procitala i odg kako ne treba..nece mi priznat nista. al haj.. amila i ja sam to cula i to od osobe koja stvarno uci i polaze ispite od sale, vidjet cemo.. bar smo izasli lakse cemo u januaru :P:P
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="delirium_tremens"]
haha, bas :D ali eto ass se cini nekako boljom ( ? ) rekla je da nece ici u detalje e sad.. :/
ma ja cu svakako ovo past i ako prodjem dobit cu 6, nisam stigla uraditi punomoc. zadatak zeznula nisam dobro procitala i odg kako ne treba..nece mi priznat nista. al haj.. amila i ja sam to cula i to od osobe koja stvarno uci i polaze ispite od sale, vidjet cemo.. bar smo izasli lakse cemo u januaru :P:P
[/quote]
Ono kad sam na prvi pogled ugledao koliko raje ima u sali, kontam uh ovo ce se lahko prepisati !!! Sto naravno nije tacno !!! Nisi mogao dici glave od pisanja a kamoli da sta prepises :D
Uradilo sam sve, al kazu da ono treba pisati kako pise u knjizi !! Tako da nema za mene prolaza :S
Naravno tu su i price da prof. trazi sve napamet, a ass ono da razumijes sta pises, i da ne voli kad se nauci napamet. Hajd znaj sta je ovdje tacno :S
rijalda
Posts: 120
Joined: 06 Mar 2009, 12:40

[quote="delirium_tremens"]
ma nije tesko bilo ali mislim da je malo vremena da se dobro uradi test sa 16 pitanja vecinu esejskih, obrati paznja na sitnice :S :S bas malo. kad su rezz sta je rekla ?

pa ko pregleda testove, ass il prof xD ?
[/quote]

slazem se da je bilo premalo vremena...plus punomoc i zadatak...ja sam sve uradila i zadovoljna sam,ali kod nas na fax-u nikad ne mozes biti siguran :)
tako da je sada sve pitanje srece.
Post Reply

Return to “II godina”