PFSA: Građansko procesno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
pravnik_123
Posts: 572
Joined: 20 Jan 2010, 16:24

Ko' da smo mi krivi sto je profesor suspendovan.Valjda ce prof.Zinka izaci u susret,cini se kao osoba s kojom se moze razgovarati. A to da li ce neko upisivati ocjene ako se nema cista prethodna godina je pravo profesora i oni o tome odlucuju. Stvarno nema smisla da se bilo sta ponistava.
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Da li neko zna,moze li se na ovaj ispit izaci bez indexa,na licnu kartu?Pitam,jer je vrijeme upisa i placanja skolarine,a svi znamo koliko dugo cekamo na index...Hvala!
malena87
Posts: 76
Joined: 05 Mar 2010, 15:25

i jel bio neko kod profesorice danas..sta je receno??
amely
Posts: 119
Joined: 17 Sep 2009, 19:25

Hoce li neko biti kolegijalan pa nam odgovoriti sta je danas bilo?
Pozdrav
sheta
Posts: 18
Joined: 09 Jun 2011, 21:50

Pa dajte ljudi neki studenti rade i nisu nikako mogli doci. Svima nam je u cilju da se to rijesi i svi bi dosli da mogu. Nemojte biti takvi, nije svačija situacija ista.
mirta
Posts: 73
Joined: 08 Jun 2010, 15:35

toliko o kolegijalnosti na nasem faxu :@ :@,ali opet ima i onih pravi studenata pa ce oni objaviti sta je bilo :d055: :d055: :d055:
Dust
Posts: 20
Joined: 16 May 2011, 15:09

A, nista, ostavljeni smo u nedoumici. Isli smo kod dekana i rekao je da se obratimo prodekanesi, a ona kaze da mora kontaktirati obojicu profesora i onda donijeti odluku. Potpisali smo kao neku peticiju. Ma, tesko da ce ista od ovog biti jer je Bikic sam rekao onda na ispitu da nece i "ne smije" da nam prizna osim ako Uprava ne odluci drugacije. Prebacivanje loptice samo tako.
malena87
Posts: 76
Joined: 05 Mar 2010, 15:25

e pa necemo dozvoliti da nam to poniste..nismo mi to polozili tek tako..ljudi su putovali na fax odgovorali i dobili ocjene.. sad to sve trebamo baciti u vodu..nadam se da ce usp nam pomoci da ce na sjednici iznijeti ovaj problem..

ima li ista novo za ovaj gpp za upis ocjena..kad treba da dekan da konacnu odluku zna li iko..??
Last edited by malena87 on 23 Sep 2011, 19:16, edited 1 time in total.
Chmoljo
Posts: 99
Joined: 30 Sep 2009, 17:15

Ovako kolege, ko zna kada su prof. Omanović i njegov asistent na fakultetu, neka me što prije obavijesti.

Kontaktirao sam prodekanesu prof. Grbo, i obavijestila me da će prof. Bikić priznati parcijale po spisku koji prof. Omanović ima. Ja ću otići, uzeti spisak od prof. Omanovića i proslijediti prof. Bikiću čim prije iduće sedmice.

Dotad, ako imate info, javite mi ovdje.

Za muštuluk može milka, ne mora velika, ali nemojte ni onu običnu. Neka je bar sa lješnjakom  (H) :p031:
cura
Posts: 31
Joined: 04 May 2010, 15:18

Jaoo kolega bas si za mustuluka :)
je li to vazi i za stari sistem i za bolonju???
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”