PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

Ne - samo sa pecatom :mig:
dominion
Posts: 288
Joined: 19 Dec 2010, 15:12

Postoji li ikakva sansa da se prijavi taj rok sa pecatom naknadno,  jer nisam bio u SA sredinom septembra.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Nazalost ne. Taj pecat se mogao dobiti samo 2 dana. :/
Jaccolina
Posts: 18
Joined: 30 Sep 2010, 10:15

Moze se dobiti pecat, i ja sam naknadno otisla do studentske i dali su mi :)
iizuka
Posts: 207
Joined: 20 Aug 2010, 13:52

a ko nam je profesor sada na ovim rokovima
Lučiž ili Drina
Lil_star_lela
Posts: 74
Joined: 16 Nov 2009, 22:51

Bila bih jako zahvalna ako mi neko moze poslati pitanja za II parcijalu jer zaista ne mogu ici redom i pregledavati sve ...presla sam par strana gdje sam nasla neka pitanja ali zaista ima previse:nervoza: :nervoza: :nervoza: :nervoza: :moli: :moli:
Mellysa_sa
Posts: 46
Joined: 04 Oct 2010, 23:52

Pa hocete li se odluciti jel mogu svi ili ne mogu :S...Ja sam davno poslala mail ass.ne odgovara
emmy
Posts: 271
Joined: 02 Feb 2011, 22:51

Profesor je novi, meni se cini kao fin covjek. Pecat nemam ni ja. U ponedjeljak cu aBd, nadam se da cu ga dobiti. :) Nadam se da smo se razumjeli. Na ispit mogu svi, sa pecatom naravno 13-og a 6.-og mogu samo starije generacije od 2007/08. pa jos starije. Ostali su mogli ili 22-og ili 6-og, na oba ne. Ja govorim samo o komisijskom vezano za ova dva datuma. Za redovni rok ne znam.

  @Lil_star_lela I ja sam isto trazilla da mi neko posalje, dvije djevojke su mi poslale ako hoces proslijedit cu ti to samo, moram da te upozorim da ima puno, ja onako kako sam gledala dodje isto k'o da ides redom knjigom i ucis. Doduse, ima pitanja koja se ponavljaju. Eh kad bi bila negdje ta pitanja sa odgovorima. Ne bi meni bilo mrsko da ja to sve nadjem, napravim skriptu sa svim tim pitanjama i objavim ali, nema vremena... Mislila sam da ce pitanja da budu olaksavajuca okolnost, medjutim...najbolje ih je onda naci u knjizi, povuci i obratiti paznju na njih vise nego na ostalo...
Last edited by emmy on 23 Sep 2011, 23:56, edited 1 time in total.
Lil_star_lela
Posts: 74
Joined: 16 Nov 2009, 22:51

Proslijedi mi onda :) i hvala puno ! ..sigurno da ima mnogo ali nije frka ..cisto da znam koja su pitanja najcesca, ono koja se "vrte" i da na to obratim vise paznje :)
emmy
Posts: 271
Joined: 02 Feb 2011, 22:51

Ey ljudi, receno mi je da se pitanja ne mogu javno ni traziti ni proslijedjivati iako je rijec o vec postojecim pitanjima sa ovog foruma samo sto su, eto, na jednom mjestu. Znaci, to su ona pitanja koja postoje u okviru iste ove teme na prethodnim stranicama, nikakva druga. Ali, dobro, postujem. :)
Last edited by emmy on 24 Sep 2011, 10:47, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “I godina”