PFSA: Stvarno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
ella*
Posts: 7
Joined: 02 Oct 2009, 23:45

normalno da nije..ugl izlazis svo gradivo kao i svi ostali..s obzirom da imas bodove puno lakse ces i polozit
janOo.
Posts: 33
Joined: 25 Mar 2010, 22:25

:D to je prava stvar. hvala ti
Sadange
Posts: 29
Joined: 01 Jun 2010, 20:15

mozemo li koristiti ZOVO ako je pismeno? hvalaaaa
Alma L.
Posts: 195
Joined: 20 Dec 2009, 16:47

Moze! Uvijek je moglo na pismenom!
zana1
Posts: 191
Joined: 02 Nov 2010, 18:56

ma dajte ljudi od kud sada da se javlja ideja da je ispit pismeno???
ako je to rekla prof. nekome i ako je to povjerljiva inf. onda ok!
ali ova nagadjanja i stvaranje dodatne napetosti nikome ne treba...
Alma L.
Posts: 195
Joined: 20 Dec 2009, 16:47

Zana izgleda da vecina tvrdi da je pismeno, ja sam totalno sada zbunjena. Spremala sam se  vec neko vrijeme  za usmeni a zadatke nista. Neke stvari znam kroz lekcije ali znam da to nije dovoljno, previse su kompleksni zadatci da bi se mogli tako olako rijesavati.
AneLaA
Posts: 259
Joined: 31 Jan 2010, 18:51

Ja koliko sam shvatila, potvrđeno je, odnosno rečeno da će se ispit održati u sali II godine, te da je prof. nekome na mail potvrdila da je pismeno. A i ima nas suviše da bi stigla sve usmeno, intenzitetom kojim ona ispituje!
zana1
Posts: 191
Joined: 02 Nov 2010, 18:56

Boze sacuvaj...
Kada sam upisivala ovaj fakultet bila sam zaljubljena u njega... sada, ne da mi se gadi zbog ove neorganiziranosti nego ne mogu da vjerujem da je ovo uopste moguce da se desava...
pa znaju li ti ljudi da nekima godina zavisi bas od ovog ispita i oni su, zamisli, odluci dan pred ispit da sve promjene, hahaha, koja ironija i koji crnjak... jednostavno.. ne mogu da vjerujem
ne znam sada sta da radim  :bravo:
Amer
Posts: 68
Joined: 08 Nov 2009, 12:36

Kolegice nemojte se bojati ukoliko ste naučili!  :kava: Samo lagano i smireno, na ispitu aBd samo primjenite svoje teorijsko znanje u zadacima i sve će biti uredu!  ;)
bolestan
Posts: 265
Joined: 07 Apr 2009, 20:20

Mislim da se kolege ne bi ovoliko zalile na pismeni ispit da znaju da ce sve biti uredu, vec to iz iskustva govore. Zna se kako je tesko poloziti ovaj ispit pismeno i svi su vidjeli svoju priliku da poloze usmeno, a spremati ispit za usmeni ili pismeni nije isto, i reci dan prije da ce biti pismeno je bezobrazno najmanje
Post Reply

Return to “II godina”