PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Nermyta
Posts: 262
Joined: 28 May 2009, 12:07

ja bih ti predlagala da ne uzimas dva najteza uzmi mpk-a i jos jedan, jer je veca vjerovatnoca da ces lakse poloziti, nego teze...
Grenuj
Posts: 21
Joined: 21 Aug 2009, 14:16

ma bolje da ove godine uzme teze da ih rijesi sad dok ima manje obaveza.
ja bih uzela ustavno I i II.  :mrgreen:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="MIŠO777"]
MA NAĐI NJEGOVA PREDAVANJA
U KOPIRNICI

[/quote]

Nemoj pisati velikim slovima.
Umirdanjo
Posts: 85
Joined: 03 Aug 2009, 19:03

[quote="Kramer"]
Trebao bih sad odabrati dva predmeta iz druge godine koja mogu polagati kao koliziju.Kontao sam da uzmem dva najteža,pa šta vi mislite koja dva da uzmem?
[/quote]
zlatna sredina :mrgreen: ili i najlakse i najteze.
Diesel
Posts: 627
Joined: 23 May 2009, 08:05

eh ne znam gdje da stavim ovo pitanje pa cu ovdje..valjda se administratori nece ljutiti:tice se javnog prevoza znam da je bilo u planu realizovanje besplatnog prevoza za sve studente pa da pitam hoce li ista biti od toga?
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="Diesel"]
eh ne znam gdje da stavim ovo pitanje pa cu ovdje..valjda se administratori nece ljutiti:tice se javnog prevoza znam da je bilo u planu realizovanje besplatnog prevoza za sve studente pa da pitam hoce li ista biti od toga?
[/quote]

Ne vjerujem da će nešto biti od toga. Previše dobro zvuči. :p031:

Već postoji tema o besplatnom prevozu. :d055:
http://epravo.ba/off-topic/bespla ... -sarajevu/
watch_out
Posts: 162
Joined: 31 Aug 2009, 23:49

zanima ma nesto::: prenjela sam BKP iz prve i sad me zanima da li cu morati cekati drugi semestar da bih to polagala (sto mi je prilicno glupo,ali prijateljica mi spomenula tu mogucnost) ili ce biti nekad u januaru????
sanell
Posts: 211
Joined: 07 Oct 2009, 08:25

[quote="watch_out"]
zanima ma nesto::: prenjela sam BKP iz prve i sad me zanima da li cu morati cekati drugi semestar da bih to polagala (sto mi je prilicno glupo,ali prijateljica mi spomenula tu mogucnost) ili ce biti nekad u januaru????
[/quote]

Ma jock, najvjerovatnije ces izaci kad prva godina bude polagala DPR, samo sto ce tebi dati pitanja iz BKP-a.. Najbolje ti je da odes do ass. Becica ili prof. Durmisevica pa ih pitas..
watch_out
Posts: 162
Joined: 31 Aug 2009, 23:49

[quote="sanell"]
[quote="watch_out"]
zanima ma nesto::: prenjela sam BKP iz prve i sad me zanima da li cu morati cekati drugi semestar da bih to polagala (sto mi je prilicno glupo,ali prijateljica mi spomenula tu mogucnost) ili ce biti nekad u januaru????
[/quote]

Ma jock, najvjerovatnije ces izaci kad prva godina bude polagala DPR, samo sto ce tebi dati pitanja iz BKP-a.. Najbolje ti je da odes do ass. Becica ili prof. Durmisevica pa ih pitas..
[/quote]

hvalla
Napoleon
Posts: 47
Joined: 08 Aug 2009, 00:09

moze li neko napisati imaju li udarna pitanja kod tomica?
Post Reply

Return to “II godina”