PFTZ: Ekonomske osnove prava i države

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
miss
Posts: 105
Joined: 06 Jul 2009, 16:24

[quote="Pike_tz"]
imal ko kakva pitanja ili skriptu iz ovog predmeta... ljudi odakle uopste ucite il odakle ste ucili pa polozili.... iz njegove knjige?? iz skripti?? kojih skripti itd... ????   



jel ovo provjerena info da ga nece bit na ovom roku 29.09
[/quote]

jeste provjerena,rekao je da ce stavit obavjestenje na oglasnu,jedino ako nije zaboravio!ja sam ucila iz skripti,koje sam kopirala od nekih kolega,koji su sami kucali ta pitanja :)
Pike_tz
Posts: 88
Joined: 22 Sep 2009, 15:02

nemas to slucajno na racunaru da nam sendas ??
miss
Posts: 105
Joined: 06 Jul 2009, 16:24

[quote="Pike_tz"]
nemas to slucajno na racunaru da nam sendas ??
[/quote]

nemam  :)
lejlak
Posts: 35
Joined: 23 Sep 2009, 13:18

dali tko zna kakva pitanja iz ekonomskih osnova?sa zadnjeg ispita ili od prije? :d045:
malipravnik
Posts: 5
Joined: 15 Nov 2009, 21:57

definitino najgori predmet, imal ko kakve savjete??
sentinel
Posts: 360
Joined: 27 Jun 2009, 12:38

[quote="malipravnik"]
definitino najgori predmet, imal ko kakve savjete??
[/quote]
Imam ja savjet - nemoj spamati. Ujedno to shvati i kao opomenu.
Ovaj predmet nisi ni imao, a vec ga komentiras kao najgori. Sacekaj do ljetnog semestra, pa onda mozes donijeti svoj sud o ovom predmetu.
inaboss
Posts: 24
Joined: 08 Oct 2009, 16:03

Vi nas ovdje uplašite žive!Svima odjednom svi predmeti najgori  (H)  :kava:
darjan.minov
Posts: 14
Joined: 15 Jul 2009, 13:51

[quote="inaboss"]
Vi nas ovdje uplašite žive!Svima odjednom svi predmeti najgori  (H)  :kava:
[/quote]

Mi smo mali i novi i nas treba plasiti  :P al se brucosi ne daju  :h035:

Ma predmet je bezveze iskreno, blago dosadan, ali moze se naci i par zanimljivih stvari. Iako meni licno ne odgovara previse ekonomskog teoretisanja jer bi nas pravnike i trebale zanimati samo najosnovnije stvari, kasnije ko zeli da se bavi time neka ide na postdiplomski ili neku drugu vrstu nastavka studija. Mislim da nam je ekonomskih predmeta previse, i da to treba reorganizirati. Mada, to je za neku drugu pricu i neki drugi topic.
a_rmin_
Posts: 44
Joined: 02 Feb 2010, 15:06

dajte nam koji savjet kakvi su testovi, kakva su pitanja, jel puno zahtjevno i tako to????????????
miss
Posts: 105
Joined: 06 Jul 2009, 16:24

[quote="a_rmin_"]
dajte nam koji savjet kakvi su testovi, kakva su pitanja, jel puno zahtjevno i tako to????????????
[/quote]


Nama je prosle godine profesor na svakom predavanju davao pitanja koja ce biti na ispitu.Uglavnom su to neka kraca pitanja,da napises neku definiciju ili slicno!
Post Reply

Return to “Prva godina”