Peticija za bolje uslove studiranja

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Locked
mayya
Posts: 12
Joined: 10 Jan 2011, 19:21

a zasto svi napadate jedni druge??? ljudi su uradili ODLICAN posao jer su uradili nesto sto realno niko od nas ostalih se nije ni sjetio ... zasto ne reci HVALA jednostavno? naravno svako ima hiljadu ideja kako bi trebalo da izgleda studiranje al sta mislite da se malo spustimo na zemlju i sacekamo da vidimo hocel nam proci neke osnovne stvari ?? a ne sad hajmo ovo hajmo ono ... !!!
Lady90
Posts: 10
Joined: 21 Jan 2010, 12:47

mayya, nije se rodio ko je narodu ugodio. najgore sto uopste ne procitaju peticiju, a sole pamet. zahtjev u peticiji, a pisu ovdje zasto to nije trazeno. boze sacuvaj sta sve necu procitati. :kava:
hare_krishna
Posts: 659
Joined: 11 Oct 2009, 21:05

Nece valjda trebati peticija o podrsci MTC-u. MTC hvala na svemu!
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

MTC-izvinjavam se,nisam bio pročitao do kraja :)
Sanja
Posts: 707
Joined: 03 Oct 2009, 02:17

Mislim da nema potrebe da se odgovara na ove suvisne komentare, i gluposti koje se pisu od strane neupucenih ljudi i lijenih (koje mrzi da procitaju tekst ) i dodju misle da sve znaaju da nesto napisu .Uvijek ce biti 10 ljudi kojima ce jos nesto faliti.Zato chill out jednostavno :D

ps. Koliko znam dekan jos nije odgovorio , nije uredu sto nas zavlaci , sigurno je davnih dana procitao zahtjeve :D
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Kome, gdje i šta da odgovori? :)

USP mu je poslao pismeni zahtjev za sastanak, a peticija se potpisuje do ponedjeljka i ubačeni su novi zahtjevi. Valjda se prvo peticija treba okončati, pa da se onda sa peticijom ide na sastanak.
Sanja
Posts: 707
Joined: 03 Oct 2009, 02:17

Da ide se sa peticijom na sastanak ,naravno, al on jos nije odgovorio a koliko znam sad ce skoro 7 dana kako je usp kontaktirao dekana , a on jos nije odgovorio  :d055:

A sto se tice odgovaranja svi se bave odgovaranjem ,pravdanjem ,nerviranjem zbog pojedinih ljudi - nema potrebe za tim 650 je do sad podrzalo peticiju pa da ih je i 20 kojima nesto fali njihov problem -Na to sam mislila  :d055: :D
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

Citam sve ove komentare i ne mogu naprosto da vjerujem da neki ljudi nisu zadovoljni. Doduse, sve se manje cudim jer sutili smo dvije godine, prihvatali sve sto nam urade i samo znali pricati izmedju sebe. Ovo sto je MTC uradio je za svaku pohvalu -  i najiskrenije HVALA MTC. Ajmo jednom biti normalni i na zemlji i potruditi se da makar dio ovih zahtjeva bude ispostovan pa cemo onda se dalje boriti neki drugi put za ostale stvari. Definitivno podrzavam peticiju i ako budu jos kakvi koraci se trebali uraditi na mene racunajte:) good luck nam svima :P
Ariel
Posts: 9
Joined: 15 Mar 2011, 17:34

Stvarno svaka vam čast,potpisala sam peticiju i drzim fige da sve ovo uspije,samo mi je stvarno bitno da se mogu dva ispita prenijeti,ja sam gen.2008/2009,i do sad sam prenosila dva uvijek ste uspjeli to da dobijete ako sad nebude nez.ne bi voljela da po cjenu kolizije izgubimo prijenos dva ispita...uglavnom sretno nam i veliko HVALA!!!!!
Nejraaa
Posts: 374
Joined: 31 Dec 2010, 08:06

zvanicno, nigdje nije odredjen prenos dva ispita. nemojte brisati s peticije jer su neki samo radi toga potpisivali peticiju (i radi kolegijalnosti jel).

p.s. s obzirom da nikad nije donesen nikakav akt o zvanjima nakon zavrsenog dodiplomskog studija i da smo mi bas buduci pravnici najvise zakinuti oko toga svega, s obzirom na nacin kako je nas fakultet "implementirao" bolonju (tj. prelazimo apsolutno identicne predmete i kolicinu gradiva koji prelazi stari sistem i oni su nakon 4 godine dipl. pravnici, a za nas se jos uvijek ne zna sta smo to mi), bit cemo :cenzura:  ako ne blokiramo cestu ako nam ove zahtjeve ne ispune. pa do kad ce nas praviti budalama... zapitajte se. meni je licno dosta.
Last edited by Nejraaa on 02 Sep 2011, 18:31, edited 1 time in total.
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”