Peticija za bolje uslove studiranja

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Rekao sam ti, bujrum na fakultet i traži informacije. Za mene je diskusija oko toga ovim postom završena. Zahtjeve nisam pravio ja sam, ako vam nešto nije jasno u ponedjeljak se zaputite na faks u prostorije USP-a i pričajte sa predsjednikom USP-a.
Lady90
Posts: 10
Joined: 21 Jan 2010, 12:47

standardna prica. dadnes prst, hoce ruku. kako vas nije sramota? danas je na sastanku bilo 10ak ljudi, a sada svi pametuju. i popustite covjeka na miru,da ste danas bili prisutni na fakultetu ne bi uopste tako pisali. ma gadi mi se odnos pojedinaca...  generali poslije bitke. :kava:
Vergillius
Posts: 186
Joined: 27 Oct 2010, 16:49

Vazno je ostati dosljedan svojim zahtjevima, pa neka barem dio ispune bit ce bolje . Bilo bi dobro da postoji neko zajednistvo, a ne da se ponasamo kao uplaseni studenti pa da nas ovi sa " vrha " otresu bez mnogo borbe
samsung11
Posts: 97
Joined: 08 Sep 2009, 00:33

Vazno je da postoji inicijativa da se nesto promjeni. A ovaj portal mislim da puno pomaze. Jadno je da na ekonomiji koja je u okviru UNSA vec godinama primjenju stvari koje su za nas naucna fantastika. Fakultet ostao zaledjen u '85-oj...

Puna podrska! Jer nas glas treba da se cuje, i da pocnemo da se borimo protiv ucmalosti na PF.
Lady90
Posts: 10
Joined: 21 Jan 2010, 12:47

upravo tako. ako ko ima snagu to su studenti, ali hajde ti nama dokazi to. bitno je traziti dlaku u jajetu i biti vjeciti pesimista. neka se svako od vas stavi u poziciju da napravi nesto ovako kao sto su bhpravnici i da to odrzava i radi a da nema nikakve koristi. pa ja to prva ne bih radila, ali iskreno. zato treba podrzati i ovo peticiju i portal i mtc-a koji je napravio ovaj portal i odrzava ga... treba podrzati i usp, jer vidi se da i oni hoce da promijene neke stvari. jedinstveni i slozni mozemo mnogo, razjedinjeni nimalo....
Last edited by Lady90 on 01 Sep 2011, 23:36, edited 1 time in total.
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

Svaka cast! Hvala svima koji su se zalagali za ovo sve!  :bravo:


Ja bih samo jos i rijesila pitanje placanja skolarine (da bude na rate) u narednom periodu - kada se bude moglo.  :mig:
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

Hajmo malo stati na loptu. Ne razumijem (niti želim) osobe koje pišu kojekakve bespotrebne postove s ciljem omalovažavanja portala, peticije i svega što se radi u korist studenata. Sama brojka studenata koji su potpisali peticiju pokazuje šta studenti hoće. Ova šaka studenata koja poziva na bojkot svega jer ih je "strah da ne navuku mržnju uprave fakulteta" nek nastavi raditi ono što im očito najbolje ide - kriti se i šutiti. Je l' neko tjera studente da to potpišu? NE TJERA. Onaj ko ne želi, NE MORA. Ali neće ni pljuvati osobe koje, zajedno s ostalim osvještenim studentima žele promijeniti (il' barem pokušati) stanje na fakultetu. Kraj priče.
Vjecni studos
Posts: 428
Joined: 14 Apr 2010, 12:59

Neka, neka... super je peticija.  :D Meni je samo do roka u 10. mj.  :moli:

Potpisao, naravno.  :D
Diesel
Posts: 627
Joined: 23 May 2009, 08:05

bila sam jucer na faxu u vezi ove peticije nazalost nisam mogla puno ostati ali zahvaljujem MTC-u sto se potrudio i uoblicio ovu peticiju i nadam se da cemo uspjeti ako ne sa svim onda barem sa nekim zahtjevima... :bravo: :bravo:
tina.
Posts: 205
Joined: 12 Sep 2009, 17:29

Rado cu potpisati peticiju iz kolegijalnosti, ali nema smisla da se striktno navodi za BOLONJSKI SISTEM kada i stari rezim ima rokove kada i Bolonja.  Znaci peticija je za ograniceni krug ljudi. Opet ponavljam potpisat cu je iz kolegijalnosti.
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”