PFTZ: I godina | Opća diskusija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
rain
Posts: 94
Joined: 18 Dec 2010, 18:14

pa to je za one koji nisu platili,kad je trebalo,.pa sad moraju,.
SoMeOne
Posts: 273
Joined: 05 Oct 2009, 09:12

ja se iskreno nadam da je tako....
rain
Posts: 94
Joined: 18 Dec 2010, 18:14

vjeruj meni tako je :D
djudji
Posts: 2
Joined: 07 Jan 2010, 20:23

I ja ne razumijem u cemu je poenta.To opet stoji na oglasnoj
"Studenti su duzni predati prijave za predmete iz zimskog i ljetnjeg semestra koje ce polagati u dodatnom popravnom ispitnom roku" Bezveze su,zasto nisu onda naznacili da je to za one koji vec nisu predali,samo me bezveze zbune i tak ne znam gdje udaram :h055:
Sir Matt
Posts: 17
Joined: 22 Jun 2011, 00:50

znal ko kada ce se otprilike placati obnova onih prvih 100 km za zimski semestar?
Arhim
Posts: 188
Joined: 26 Dec 2009, 20:48

Kolega kad budete upisivali obnovu valjda.

Jel se mozemo organizovati da trazimo jos jedan dodatni rok dok jos nije kasno?
Da li ce biti barem socijalni,meni fali 1 za uslov. :U
patkula
Posts: 18
Joined: 02 Nov 2010, 20:48

pa kolege ako hocemo dodatni rok, moramo potpisat peticiju.. pa nek onda predstavnik godine ode do dekana...
svi mogucim fakultetima je odobreno a nama nije i nece bit ako ne budemo trazili,, zato  trebamo se svi naci ispred faxa.. predlazem u petak kad je ispit iz TP i fino to rijesimo :D
Last edited by patkula on 31 Aug 2011, 21:44, edited 1 time in total.
rain
Posts: 94
Joined: 18 Dec 2010, 18:14

drage kolegice i kolege,.nema od toga nista,.ja sam se zalagao za peticije da svi potpisemo,da najglasniji idu kod dekana,prodekana,.niko nece,.zalagao se za mikroekonomiju da idemo na razgovor sa dekanom,da nam odobri da svi izadjemo bez obzira na bodove,.i sta sam dobio,.nazvali su me ludakom,budalom koja hoce da mijenja politiku fakulteta,a to ne moze ni bog otac,.zato vam kazem prihvatite se knjige jos ovu sedmicu,izdrzite,.pokusajte ocistiti sto vise predmeta pa iako obnovite da manje placate sledece godine.ja sam stavio tacku sto se tice mene,pokusao sam,niste htjeli(cast izuzecima,stvarno skidam kapu,koliko zrelih i realnih ljudi ima na fakultetu),ako i bude peticija ja cu je svakako potpisati,.ali NIKAD vise se necu boriti da nesto promjenim,i NIKAD vise necu biti inicijator nicega.
Arhim
Posts: 188
Joined: 26 Dec 2009, 20:48

Ajde ljudi u Petak onda da se nadjemo ispred faksa,posle Teorije.Dzaba mi je uzeti knjigu kad mi fali jedan predmet za uslov a nemam vise ni jednog roka.Pa dajtee,toliko nas ima a nista ne poduzimamo. :moli:
hepatija
Posts: 76
Joined: 29 Jan 2011, 17:55

ima li neko link za f.b. grupu prve godine
Post Reply

Return to “Prva godina”