PFSA: Krivično procesno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Emina
Posts: 110
Joined: 22 Feb 2009, 00:18

Ja sam bila grupa C iz KPP II i bila su mi samo pitanja iz drugog dijela, je li nesto diktirala iz prvog dijela, ja nisam cula?? :(
Naprijed
Posts: 157
Joined: 19 Apr 2010, 19:58

Jel to znaci da je danasnji ispit bio pismeno ?
sanell
Posts: 211
Joined: 07 Oct 2009, 08:25

[quote="Emina"]
Ja sam bila grupa C iz KPP II i bila su mi samo pitanja iz drugog dijela, je li nesto diktirala iz prvog dijela, ja nisam cula?? :(
[/quote]

hahahahahahahha pa jesi li ti izlazila integralno ili samo drugu parcijalu? xD xD
minche001
Posts: 197
Joined: 17 Jul 2009, 13:30

[quote="Emina"]
Ja sam bila grupa C iz KPP II i bila su mi samo pitanja iz drugog dijela, je li nesto diktirala iz prvog dijela, ja nisam cula?? :(
[/quote]

Ti si onda kolegice sigurno digla ruku kada je pitala ko radi drugu parijalu pa si zato dobila taj odstampani test, ostalima koji su izlazili integralno je pojedinacno prilazila i diktirala po 3 pitanja....
emily
Posts: 228
Joined: 22 Sep 2009, 13:37

[quote="Naprijed"]
Jel to znaci da je danasnji ispit bio pismeno ?
[/quote]

Ja sam stari sistem i da, bilo je pismeno.
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

Ja sam radila prvu parcijalu,esejska pitanja, stari sistem.Jel neko čuo na ispitu, ona kaže nekoj kolegici stari sistem da za kpp2 treba kupiti neku novu knjigu? Jel to ova skripta što svi imamo, ili nešto drugo?
Last edited by aidaim on 15 Jul 2011, 19:05, edited 1 time in total.
emily
Posts: 228
Joined: 22 Sep 2009, 13:37

I ja sam stari sistem ali sam dobila blic pitanja, tipa zaokruzi, podjele, definicije. Ne kuzim sada nista?! Mozda zato jer sam rekla da polazem cijeli ispit.
Ja vjerujem da je to ova knjiga 2008, ne znam da postoji druga, jer sam cula da su danas studenti imali stare iz 2005 mislim!
jasminkaS
Posts: 160
Joined: 24 Jan 2011, 13:22

Ja sam isto stari sistem i dobila sam grupu B,isto pitanja tipa zaokruzi,dopuni i nekoliko definicija ...nije mi nista extra diktirala... rekla sam da polazem cijeli ispit kad je pitala Sta polazem... doduse,pitala je iz koje knjige sam ucila... da li bi neko ko zna mogao napisati kakva je prof kod ocjenjivanja pismenih,koliko treba za prolaz,jel stroga i slicno ... hvala unaprijed
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

Mene interesuje može li se sad učiti kpp2 po ovoj skripti što imamo ili treba nova knjiga?
jasminkaS
Posts: 160
Joined: 24 Jan 2011, 13:22

ma moze,ja mislim...skripta je ok, mada je knjiga stvarno tako super napisana da je k'o roman da citas... sve je vise puta objasnjeno,tipa... neka recenica,pa onda u iducem pasusu ...I kao sto je vec receno-pa ti ponovi to ...tako da cijelo vrijeme ponavljas termine, i slicno...jedino ako ima puno za nabrajati, onda moras praviti neke biljeske... meni je lakse po knjizi,jer je u skripti sve "nabacano" :(  ...ali opet,svako zna svoje :)
Post Reply

Return to “III godina”